Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тематичний семінар “Актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади”

        В залі засідань райдержадміністрації проведено денний тематичний семінар «Актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради,міського, сільських і селищних голів такерівників бюджетних установ.
     Однією з найголовніших реформ, на яку покладають величезні надії в суспільстві, є децентралізація влади. Тож про те, як планується провести децентралізацію влади і реформувати органи місцевого самоврядування, йшлося на семінарі, який провів директор обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Богдан Волошинський. Він детально охарактеризував розроблені законопроекти про децентралізацію влади, реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Присутні цікавилися питанням,  як формуватимуться місцеві бюджети тощо.
      У своєму виступі Богдан Волошинський розглянув етапи реформи децентралізації влади в Україні, акцентував увагу присутніх на проблемах реформування адміністративно-територіального устрою України.
     Також на семінарі йшлося провнесення змін до Конституції України, реформування місцевого самоврядування в Україні та його адаптація до європейських стандартів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *