Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Територіальний сервісний центр №2645 у складі Регіонального сервісного центру МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях розпочав свою роботу в м. Надвірна

Територіальний сервісний центр №2645 у складі Регіонального сервісного центру МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях розпочав свою роботу в м. Надвірна, вул. Визволення, 2 у приміщенні податкової інспекції ГУ ДПС у Івано-Франківській області та Надвірнянського ЦНАПу.
Очолює Регіональний сервісний центр МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Павло Яцина.
Завдяки проведеній роботі всі мешканці Надвірнянського району можуть якісно та доступно отримувати адміністративні послуги з питань реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія.

У відкритті нового приміщення взяли участь: заступник голови Івано-Франківської ОВА Богдан Футерко, керівниця обласного ГУ ДПС Ірина Столярик, перший заступник голови Надвірнянської РДА Ростислав Стасько, голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович та місцеві депутати.
Ростислав Стасько, у своєму вітальному виступі наголосив про важливість такого центру в районі.
Поблагословили та освятили приміщення священнослужителі УГКЦ та ПЦУ.

На першому поверсі сервісного центру МВС розташована простора реєстраційна зала, де кожен може отримати потрібні послуги. Також дитячий майданчик, аби відвідувачам з дітьми було легко та зручно.

В склад територіального центру входять 8 працівників. Протягом трьох місяців до центру звернулося понад 3 тисячі осіб. За цей період проведено реєстраційних операцій – 2319, вперше зареєстрованих на території України – 631, перереєстровано на нового власника – 1619, видано посвідчень водія – 677.

В зоні обслуговування Сервісного центру №2645 в наявності 8 акредитованих учбових закладів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *