Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тренінг для жінок передпенсійного віку


    В Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений тренінг – семінар для безробітних жінок, віковою категорією вище 55 років.


    В Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений тренінг – семінар для безробітних жінок, віковою категорією вище 55 років.
Розпочала тренінг профконсультант центру зайнятості Уляна Півтранюк із знайомства та вправи «Мій досвід в пошуку роботи». Безробітні ділилися досвідом власних помилок і досягнень. Наступними пунктами були міні-лекції та їх обговорення із питань: «психологічні особливості осіб зрілого віку» та «конкурентоспроможність осіб зрілого віку».
Акцентовано увагу на  засобах та методах активного сприяння працевлаштуванню безробітних (професійна орієнтація, професійне навчання, залучення безробітних до участі у семінарах з техніки пошуку роботи, до тимчасової зайнятості).
Зокрема, велику зацікавленість присутніх викликали поради: «Як досягнути успіху, якщо вам за 55». Одна із запрошених на заняття жінка висловилась: «Якщо бажання працювати вже достатньо зрілої людини займає не останню сходинку у її житті – особа знайде хорошу роботу до душі, адже все залежить від неї самої ».
Ще одна учасниця тренінгу сказала, що її перевагою  у пошуку роботи  є виваженість у прийнятті рішень та життєвий досвід, який властивий її віку.
Роблячи загальний висновок щодо пошуку роботи та розвитку впевненості у собі, можна з упевненістю сказати, що у жінок 55 – річного  віку і більше є значна перевага перед більш молодими конкурентами: є стаж, досвід та життєва мудрість.
 Дані тренінги допомагають сформувати активну позицію та адаптуватись до сучасного ринку праці. Адже ми бачимо, що жінка в цьому світі відіграє далеко не «останню» роль. В чому б себе не проявляла, вона має на це  і можливості і шанси, тому що вона особистість, вона перш за все людина із своїми амбіціями і переконаннями.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *