Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тренінг з підготовки проектних заявок для участі в конкурсах міжнародної технічної допомоги «Проектний менеджмент: від проблеми до заявки»

  ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр»                                               за сприяння Надвірнянської районної державної адміністрації

  ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр»                                               за сприяння Надвірнянської районної державної адміністрації

Тренінг з підготовки проектних заявок для участі в конкурсах міжнародної технічної допомоги

                            «Проектний менеджмент: від проблеми до заявки»

 
Громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр»за підтримки Надвірнянської райдержадміністрації оголошує прийом заявок на участь в циклі тренінгів з написання проектних заявок для участі в конкурсах міжнародної технічної допомоги «Проектний менеджмент: від проблеми до заявки».
 
Метою навчання є формування методологічних і практичних знань щодо підготовки проектних заявок для активістів, що працюють на території Надвірнянського району та створення команди фахівців з проектного менеджменту.
 
Цільовою аудиторією є представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ініціативних об’єднань, що працюють на території Надвірнянського району.
Всього буде відібрано 20 учасників.
Тренінги відбудуться в квітні-травні 2017 року в місті Надвірна.
 
Умови участі:
1. Заповнити онлайн-заявку не пізніше 21 квітня 2017 року, 18.00. Розміщена за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDH5GD2S3Uhti3r9Yg8l3xw0a-K6robOZZITttpWYJ_-p9ig/viewform
2. Учасник зобов’язується відвідати не менше 4-х тренінгів із 5.
3. Після відбору учасників, протягом 5-ти днів, Вам буде повідомлено про результати відбору та дати проведення тренінгів.
Випускники тренінгу отримають Сертифікат про проходження навчання.
За додатковою інформацією звертатись:
Володимир Гринішак, +38 096 8618438, v.hrynishak@ gmail.com
Тарас Олендій, +38 067 3423412, taras59@ meta.ua
 
Довідкова інформація
Громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» створена в 2007 році як громадська неприбуткова організація з метою реклами природного потенціалу Надвірнянського району, розвитку його туристичних можливостей, залучення широкого кола туристів до відпочинку та подорожей на його території, а також реалізація проектів з розвитку території міста Надвірна та Надвірнянського району.
 
Основними напрямками роботи центру є:
– збір, узагальнення та поширення інформації про рекреаційно-туристичні, культурно-історичні й соціально-економічні ресурси району;
– організація та проведення промоційних, рекламних, маркетингових заходів;
– організація тематичних конференцій, семінарів, круглих столів, туристичних виставок та ярмарків;
– надання довідкової інформації туристам;
– розробка та реалізація програм і проектів з розвитку туристичної індустрії району.
Адреса: 78405, Івано-Франківська обл., м.Надвірна, майдан Шевченка 29, тел.0347522157, ntic@i.ua, tour.nadvirna.info

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *