Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тренування органів управління служб цивільного захисту характерних для осінньо-зимового періоду

Відповідно до наказу Управління ДСНС в Івано-Франківській області від 22.09.2017 № 262 «Про підготовку до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2017-2018року» організовано належні заходи.

Відповідно до наказу Управління ДСНС в Івано-Франківській області від 22.09.2017 № 262 «Про підготовку до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2017-2018року» організовано належні заходи.
08 листопада працівниками Надвірнянського РВ УДСНС в області проведено тренування органів управління і служб цивільного захисту з питань організації управління та реагування при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періодуза участю  заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, керівника апарату райдержадміністраціїМиколи Кравчука та т.в.о. начальника Надвірнянського РВ Управління  ДСНС в області майора цивільного захисту Миколи Онуфрака.
Богдан Зеленчук зазначив, що метою також є здійснення необхідних організаційних заходів, задля навчання та накопичення практичних навичок щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду.
До тренувань було залучено особовий склад та спеціалізовану техніку: Надвірнянського РВ УДСНС, ДПРЧ-11 м. Надвірна УДСНС в області, філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський РЕМ, філії «Надвірнянський Райавтодор», Надвірнянського відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз”, Надвірнянського відділу національної поліції, СЛД № 2 ПАТ «Укртелеком», Надвірнянського відділення ШМД, КП «Надвірнаводоканал», КП «Теплокомуненерго», НГВУ «Надвірнанафтогаз». Загальний час збору спеціалізованих служб району становив 30хв.  
По результатах проведених тренувань встановлено, що особовий склад мобільної оперативної групи служб цивільного захисту Надвірнянського району забезпечений засобами індивідуального захисту (протигазами), своїми функціональними обов’язками володіє на належному рівні.
Загальна оцінка по реагуванню при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду «добре».
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *