Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Триває Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» – 2022

Триває приймання конкурсних робіт на XIII Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» – 2022, організований цьогоріч під гаслом «Спільна ріка – спільне майбутнє». Про це повідомляють у Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів.

Участь у конкурсі можуть взяти учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Одеської, а також Республіки Молдова (вкл. Придністров’я).

Тож якщо ви вмієте через фотографію, малюнок, відеофільм або слайд-шоу, ідею природоохоронного заходу, художній або публіцистичний твір будь-якого формату, передати ваше ставлення до річки та бажання її зберегти, це ваш шанс.

Номінації Конкурсу:

«Малюнок»;

«Фоторобота»;

«Відеофільм, слайд-шоу»;

«Захід з оздоровлення водних ресурсів»;

«Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Конкурс триває до 1 жовтня.

Кожен учасник може подати до двох робіт за адресою: Україна, 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23А, Дністровське БУВР.

Контакти для довідок: Ольга Ленчук +38(0342) 52-31-42, e-mail: vodaif@ukr.net.

Переможці отримають цінні призи, дипломи оргкомітету відповідно до номінацій та особисто запрошуються організаторами конкурсу для нагородження.

Анкета учасника на сайті Дністровського БУВР у розділі «БАРВИ ДНІСТРА» https://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Anketa.pdf

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *