Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Триває оцифрування пенсійних справ

З жовтня цього року головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області розпочало масштабне оцифрування паперових пенсійних справ (ретроконверсію).
Переведення пенсійних справ в електронний формат здійснюється в рамках реалізації Пенсійним фондом України проекту «Е-ПЕНСІЯ», який передбачає дистанційну подачу документів для призначення пенсій через веб-портал електронних послуг Фонду та створення спеціального мобільного додатку.

Створення автоматизованої системи бази даних дозволить надавати послуги незалежно від місця проживання особи. Пенсіонери, в свою чергу, матимуть можливість скористатися матеріалами своєї пенсійної справи в будь-якому сервісному центрі чи на віддаленому робочому місці працівника Пенсійного фонду або через веб-портал електронних послуг ПФУ.

Відділ ретроконверсії здійснює свою діяльність за допомогою необхідного апаратного і програмного забезпечення. Крім того, оцифрування паперових пенсійних справ забезпечить автоматизований контроль актуальності та достовірності документів, на підставі яких виплачується пенсія.

Станом на сьогоднішній день спеціалістами відділу ретроконверсії ГУ ПФУ в Івано-Франківській області відскановано понад 600 пенсійних справ, які в подальшому переходять у наступний етап – документування. Таким чином задокументовано більше 300 пенсійних справ.

Додамо, що відповідні роботи планується завершити до 2024 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *