Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Триває прийом документів на здобуття міської премії імені Івана Франка в галузі літератури і журналістики

Комісія з міської премії імені Івана Франка в галузі літератури і журналістики розпочала прийом творів на здобуття премії.
На здобуття премії висуваються твори літератури і журналістики, оприлюднені в завершеному вигляді протягом трьох років, що передує висуненню, після ознайомлення з ними громадськості, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії.

Кандидатами на здобуття премії можуть бути особи, які живуть і працюють у місті Івано-Франківську. Висунення кандидатів на здобуття премії проводиться колективами творчих спілок, організацій, об’єднань, товариств, навчальними закладами, видавництвами, редакціями газет та журналів. Самовисунення кандидатур не допускається. Від імені організацій, закладів, установ висунення можуть здійснювати їх президії, колегії, ради в дусі гласності та вимогливості.

Документи та твори подаються до комісії з премії імені Івана Франка до 31 березня 2020 року за адресою: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, міська рада, каб. 207, тел. 55-19-99

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *