Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тримай курс на успіх… і для тих, кому за 45!

     У Надвірнянському районному центрі зайнятості 27 січня 2015 рокувідбувся профконсультаційний семінар для безробітних на тему: «Особливості зайнятості осіб, старше  45 років». Захід спрямований на подолання стереотипів щодо можливості кар’єрного зростання осіб старше 45 років, мотивування до навчання впродовж життя та подальшого розвитку професійної кар’єри.
На семінарі обговорювалися питання про переваги осіб зрілого віку; вдалої самопрезентації на співбесідах з роботодавцями; формування «кроків» успішного працевлаштування тощо.Фахівець центру зайнятості Уляна Півторанюк разом з присутніми взяли активну участь у дискусії щодо становлення у професійному середовищі осіб, яким більше 45 років та їх кар’єрного росту, обговорили як подолати стереотипи щодо працевлаштування таких осіб, ознайомились із ефективними прийомами пошуку місця праці. 
           Вправа «Бажана робота» допомогла учасникам семінару сформувати чіткі вимоги до майбутньої роботи, проаналізувати власні можливості та скласти перспективний план дій на ринку праці. Спеціаліст також надала присутнім ряд порад щодо пошуку роботи. Зокрема, зазначила: «По-перше, переваги старших працівників – це життєвий і професійний досвід, терпимість та здатність адаптуватися до різних умов, стабільність у сімейному житті і побуті». По-друге, якщо у вас довго не виходить знайти роботу за пересічною вакансією, спробуйте претендувати на керівну посаду: не бухгалтер, а заступник головбуха, не адміністратор а продавець. Ви самі здивуєтеся, наскільки зростуть ваші шанси! 
По-третє, підтримуйте себе у хорошій фізичній формі, а перед співбесідою не пошкодуйте грошей на стильну зачіску та вбрання. Ці витрати окупляться, коли отримаєте місце праці».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *