Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Триває конкурс на здобуття обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики

Організатори конкурсу на здобуття обласної премії імені Богдана Бойка у галузі журналістики нагадують, що прийом заяв триватиме до 1 квітня цього року. Переможцям цього конкурсу буде вручено диплом «Лауреат премії імені Богдана Бойка» та грошова винагорода. У номінації за кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях премія буде становити 10000 грн., а в номінації за кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення – 12000 гривень.

На здобуття премії необхідно подати:

– клопотання або заяву учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);

– примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

– копію паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України кожного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Важливо зазначити, що матеріали слід подавати за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, 8-й поверх, к. 804, контактні телефони: 551853, 096-555-43-43. Секретар комісії – Олена Черненко.

Положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланнями http://www.if.gov.ua/files/image1408628745.pdf та зі змінами, які стосуються грошової премії http://www.if.gov.ua/files/uploads/29%205-p.pdf

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *