Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Триває робота над удосконаленням законодавства у сфері енергосервісу

Триває робота з удосконалення законодавства у сфері енергосервісу. 27 квітня на засіданні робочої групи під керівництвом Голови Агентства Сергія Савчука, були обговорені запропоновані зміни до Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» у зв’язку із повним введенням в дію з 1 серпня 2016 року нового Закону України у сфері закупівель.

Наразі, робочою групою напрацьовано проект Закону України  «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей здійснення публічних закупівель енергосервісу». Цим законопроектом передбачається внесення технічних правок та удосконалення окремих положень щодо процедури здійснення закупівель енергосервісу.

Прийняття цього Закону дозволить залучати приватні інвестиції у реалізацію проектів з термомодернізації будівель бюджетних установ. Це сприятиме зменшенню споживання паливно-енергетичних ресурсів, заощадженню на комунальних послугах, що в свою чергу забезпечить суттєву економію державного та місцевих бюджетів.

Загалом, за результатами наради було вирішено у найкоротші терміни доопрацювати проект Закону.

Презентація запропонованих змін до Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» відбудеться під час II Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», 12 травня 2016 року в НСК «Олімпійський», м. Київ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *