Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Турнір знавців професій» – цікаві професійні перевтілення школярів    В Надвірнянському районному будинку культури  був проведений відбірковий етап «Турніру знавців професій», в якому боротьбу за перемогу вели: команда  Верховинського району під назвою « Зе вйо», команда Косівського району «Сільські понти», Надвіряннського району «Ілюзія» та команда під назвою « Смайл» м.Яремче.
Програма Турніру знавців професій складалась із3конкурсів,а саме«Презентація професій.Ким бути?Ось в чому питання», «Реклама професій» та музичний номер. Аби отримати перемогу  учасники повинні були добре орієнтуватись у світі професій, бути кмітливими,відважними,вміти співати, , танцювати,  винахідливими.
Можна із впевненістю сказати , щовсімкомандам це вдалося. Школярі з відповідальністю підготувалися до участі в турнірі, тому дивувалижюрі та вболівальників дотепними жартами та володінням професійною термінологією, оригінальними піснями пропрофесії.
 Виступи команд оцінювало компетентне жюрі, у складі якого входили : начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату Надвірнянської державної аміністрації – Тарас Дем`янчук ,начальник служби у справах сім`ї ,молоді і спорту Яремчанської міської ради – Марія Микитюк,головний спеціаліст відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнтятості Ольга Шевчук,начальник відділу активної підтримки безробітних Косівського районного центру зайнтяості Юрій Думенчук,головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Верховинського районного центру зайнятості – Наталія Богатчук. Жюрі було непросто визначити найкращих,адже всі команди були підготовлені блискуче. В запеклій боротьбі перше місце отримала команда Косівського району « Сільські понти»,другими стали господарі –команда с.Пнів  Надвірнянського району « Ілюзія» та третє місце отримала команда « Смайл» м.Яремче.
В перервах між конкурсами глядачів розважав ансамбль бального танцю « Едельвейс» та відомий співак Надвірнянщини Віктор Чудновський,які яскравими  танцями та неперевершеним співомпідтримуваликоманди.
Зрозуміло, що призових місць на всіх не вистачило, однак задоволення від гри отримали всі учасники,а особливоглядачі, які так гаряче вболівали за кожну із команд. Всі команди, які брали участь у грі, були нагороджені грамотами та призами від організаторів.
Надвірянський центр зайнятості вітає команду  с.Пнів  Надвірнянського району « Ілюзія» за зайняте почесне друге місце та висловлює слова вдячності соціальному педагогу Надії Іваночко, психологу Тетяні Юдіній та  вчителю хімії Андрію Вірсті за підготовку команди до виступу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *