Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Творче об’єднання артистів «Команда А» виступить в Івано-Франківську з благодійним концертом на підтримку ЗСУ

19 травня в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк у рамках благодійного туру «Дорога до Перемоги» відбудеться благодійний концерт «Команди А».

Організатор концерту – Благодійний фонд «Майбутнє України 2050» проект реалізується також за підтримки Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Радіо П’ятниця. Благодійні концерти за участю Ніни Матвієнко та відомих артистів України, окрім Івано-Франківська, пройдуть у Калуші (20 травня) та Коломиї (21 травня). Всі кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України.

Додамо, «Команда А» – це артисти, які свідомо залишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. На початку повномаштабного вторгнення вони об’єдналися у творчу команду, щоб влаштовувати благодійні концерти на підтримку внутрішньо переміщених людей, медиків, діткей, військових і всіх мирних жителів України. За час повномаштабного вторгнення «Команда А» дала понад 100 благодійних концертів у 13 областях України.

Запрошуємо прийти на концерт та підтримати Збройні сили України

Придбати квитки на концерт в Івано-Франківську можна за посиланням https://bit.ly/3nJN1Yd

Довідково

Склад «Команди А»

Ніна Матвієнко – українська співачка та акторка, Герой України, народна артистка України, українська душа народної пісні! Своїми творами вона не тільки зберігає силу народного духу, а й поширює його у світі. Артистка з великим успіхом гастролювала в Мексиці, Канаді, США, Чехії, Польщі, Фінляндії, Кореї, Франції, країнах Латинської Америки. У репертуарі співачки багато народних пісень, серед них обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII—XVIII сторіччя.

Артур Боссо – один із найромантичніших представників українського шоу-бізнесу. Його пісні присвячені неймовірним жінкам і сильним чоловікам, а нинішня діяльність повністю присвячена благодійності. Саме він ідейний натхненник та лідер «Команди А», що на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну організував артистів для виступів задля допомоги захисникам.

Анна Добриднєва – співачка, автор пісень, продюсер, телеведуча, викладач, володарка премії «Гордість та краса України» та учасниця доброчинних заходів. Окрім культурного внеску, Анна співзасновниця українського апсайкл-кутюр проекту «Anna Dobrydneva™ by Sadnytskyy». Вона активний діяч України, що покращує життя у різних сферах.

Амадор Лопес – співак, хореограф, теле-радіо ведучий та шоумен з латиноамериканським серцем і українською душею та вже офіційно з Українським паспортом! Активно займається благодійною діяльністю. З початку повномасштабного вторгнення провів більше 120 благодійних концертів для дітей, військових та представників критичної інфраструктури; більше 50 танцювальних майстер-класів для дітей-біженців як в Україні, так і за кордоном.

Ауріка Ротару – українська співачка, народна артистка України, молодша сестра Софії Ротару. Народна артистка України, що своїми піснями підкорила не тільки Україну, а й такі країни як Австрію, Німеччину, Канаду, США, Ізраїль. Впродовж усієї кар’єри активно займається благодійсністю виступаючи для дітей у дитячих будинках, людей з інвалідністю, а наразі допомагає допомагати нашим захисникам.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *