Творчий звіт
![](/sites/default/files/images/Изображение-011.jpg)
В обласній філармонії відбувся творчий звіт художніх колективів району, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.
![](/sites/default/files/images/Изображение-011.jpg)
В обласній філармонії відбувся творчий звіт художніх колективів району, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.
У фойє центральна районна бібліотека представила книжкову виставку «О, Надвірнянщино, мій материнський краю»: книги з історії району, міста Надвірна, окремих населених пунктів, творчий доробок літераторів краю, рекламні буклети, брошури тощо.
Народні умільці, вишивальниця Ольга Писарук, викладачі та учні дитячої художньої школи влаштували чудові виставки, з якими глядачі мали змогу ознайомитись перед концертом.
![](/sites/default/files/images/Изображение-002.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-005.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-009.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-012.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-011.jpg)
В обласній філармонії відбувся творчий звіт художніх колективів району, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.
У фойє центральна районна бібліотека представила книжкову виставку «О, Надвірнянщино, мій материнський краю»: книги з історії району, міста Надвірна, окремих населених пунктів, творчий доробок літераторів краю, рекламні буклети, брошури тощо.
Народні умільці, вишивальниця Ольга Писарук, викладачі та учні дитячої художньої школи влаштували чудові виставки, з якими глядачі мали змогу ознайомитись перед концертом.
![](/sites/default/files/images/Изображение-002.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-005.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-009.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-012.jpg)
0 Коментарі