Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У автопарку Поліції Прикарпаття – поповнення

Автопарк підрозділів Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області отримав 22 нові транспортні засоби, – інформують у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Автомобілі «Renault Duster», «Sкoda», «Toyota», «Suzuki», а також вантажний фургон і автобус, за дорученням голови Національної поліції України, поліцейські нашої області отримали для виконання своїх службових обов’язків.

Вся автомобільна техніка сьогодні прибула до райвідділів поліції. Корпус оперативно-раптової дії отримали дві службові автівки, серед яких, фургон, а центр забезпечення – автобус.

У поліції наголошують, що отримані службові автомобілі будуть використовуватись на благо мешканців Прикарпаття, допомагатимуть виконувати поліцейські функції та зберегти рівень довіри населення.

Ключі від нових службових автівок підрозділам вручив начальник обласної поліції Сергій Безпалько.

«Це дуже вагомий вклад у нашу роботу. Автомобілі допомагатимуть якісно та оперативно виконувати покладені на співробітників правоохоронних органів функції – забезпечувати правопорядок в області», – наголосив Сергій Безпалько

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *