Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Чорному Потоці збудують нову школу

  

  
У селі Чорний Потік відбулася важлива історична подія – освячення місця під будівництво нової школи. В урочистій церемонії взяли участь голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, помічник голови ОДА Михайло Ерстенюк, актив села, обласні та районні депутати.
  

Звертаючись до присутніх, керівник району наголосив, що чорнопотоківська громада  заслуговує на те, щоб мати нову школу. В важкий для держави час ми спромоглися виділити кошти для того, щоб розпочати довгоочікуване  будівництво навчального закладу. Майбутня школа надзвичайно важлива для  школярів і всіх жителів села. Олександр Кеніз має сподівання, що завдяки керівництву області, депутатам обласної, районної рад, районної влади спільно  вирішиться  проблема.  
  
За словами заступника голови РДА Богдана Зеленчука  проектно-кошторисна документація вже виготовлена. На будівництво школи з районного бюджету передбачено 700 тис. грн.  
За доброю християнською традицією відбулося освячення місця забудови настоятелями місцевої церкви. Учасники заходу помолилися за добрий початок будівництва школи. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *