Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини навчали як вести протиепізоотичні роботи

Днями проведено семінар-навчання на тему : «Роль державного інспектора та спеціалістів ветеринарної медицини при встановленні діагнозу на інфекційні хвороби тварин і птиці, проведенні епізоотичного розслідування та відборі зразків для державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження, кормів, кормових добавок, преміксів».

Учасниками семінару-навчання, організованого на базі Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, стали в. о. начальників управлінь Держпродспоживслужби в районах та містах, державні інспектори відповідальні за організацію протиепізоотичної роботи та виконання плану моніторингу, а також начальники районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини.

В ході роботи розглянуто заходи з оздоровлення неблагополучних пунктів щодо африканської чуми свиней в області, визначено роль державного інспектора та спеціалістів ветеринарної медицини при встановлення діагнозу на інфекційні захворювання, проаналізовано процедуру проведення епізоотичного розслідування при встановленні діагнозу на інфекційні хвороби.

Не залишились поза увагою питання організації відбору зразків згідно Методичних рекомендацій щодо процедур здійснення відбору зразків на виконання плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах  тваринного походження (що затверджений наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини №7 від 09.02.2017 р.), процедура відбору, оформлення, пакування, маркування, транспортування зразків до Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Важливим для слухачів було доведення порядку дій при отриманні позитивних результатів, при відборі репрезентативних зразків, а також при розслідування позитивних результатів та їх документальне оформлення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *