Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У ДНЗ “Золотий ключик” відкрили додаткову групу

  

  
26 грудня радісна подія зібрала маленьких мешканців села Парище у дошкільному навчальному закладі «Золотий ключик». Тут відбулося урочисте відкриття додаткової  групи. Завдяки реалізації обласного проекту «Країна мрій»  зроблено капітальний ремонт даху та облаштування приміщення. Кошти в сумі 354 тис.грн. виділено з обласного, районного та сільського бюджетів.  
На свято до дітлахів завітали голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, депутат районної ради Ігор Білоган, сільський голова Іван Петрик, о. УПЦ КП Іван Лавришин та батьки.
До присутніх звернулася завідуюча  дитячого садка Любов Ковальчишин, яка подякувала керівництву району за увагу та посильну допомогу у відкритті додаткової групи дитсадка. Зазначила, що у новій групі створено всі необхідні умови для занять і відпочинку дошкільнят.
Олександр Кеніз наголосив, що завдяки злагодженій роботі громади і влади вдалося зробити все необхідне для того, щоб сьогодні 40 дітей мали змогу відвідувати дитячий садок.  Колективу побажав терпіння і наснаги в роботі, а малечі – бути слухняними,  приємно і цікаво проводити час.
о. Іван Лавришин освятив кімнати та діточок, побажав їм здоров’я, успіхів та Божої Благодаті.
Для гостей дітки підготували концертну програму, продемонстрували свої таланти у співах, танцях, читанні віршів.
  
  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *