Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У філії “Надвірнянський РЕМ” відбулись урочистості з нагоди ювілею компанії

   

   
     14 серпня  енергопостачальна компанія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» відзначає своє 85-ліття. В рамках відзначення у актовому залі філії “Надвірнянський РЕМ” відбулись урочистості з нагоди ювілею компанії.
 Привітати енергетиків завітав заступник технічного директора ПАТ "Прикарпаттяобленерго", куратор філії Володимир Бондаренко, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович.        
      Директор філії Дмиро Буняк першим привітав колег:
«Хочу привітати усіх працівників, висловити щиру подяку за щоденну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків. Бажаю вам нових виробничих досягнень і здобутків, міцного здоров’я і мирного неба, достатку та затишку в родинах. Нехай у вас і надалі множаться сили та здоров’я для досягнення як професійних, так і особистих звершень. З Днем енергетика, шановні колеги!»
   Колектив та керівництво РЕМ, крім виконання своїх безпосередніх обов’язків, бере активну участь у внутрішньому житті компанії та у волонтерській роботі.
     На завершення заходу керівництво району  нагородило грамотами за сумлінну працю та професіоналізм в роботі та з нагоди свята кращих працівників філії.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *