Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Яремчі і Надвірнянському районі керівництво управління містобудування та архітектури області вивчали проблемні питання регіону

Головний архітектор області Микола Дорошенко і представники управління містобудування та архітектури взяли участь у роботі засідання постійної комісії з розгляду земельних питань, екології, рекреації, будівництва, архітектури та містобудування Яремчанської міської ради.

Одним з питань було погодження органами містобудування та архітектури проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Оскільки остаточно рішення не винесено, то за підсумками засідання вирішено звернутися до Міністерства юстиції України щодо надання конкретних та чітких роз’яснень стосовно необхідності погодження проектів землеустрою органами містобудування та архітектури на земельні ділянки у межах населеного пункту або за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства.

Представники управління зустрілися з керівництвом відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства Надвірнянської РДА.

Було окреслено першочергові завдання роботи відділу, зокрема завершення проектних робіт із розробки схеми планування території Надвірнянського району; усунення зауважень перевірки, здійсненої управлінням Держархбудінспекції в області щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил; збереження пам’ятки містобудування та архітектури національного значення – Замок (мур.) кінця XVI у с. Пнів Надвірнянського району та ін.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *