Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У КНП «Надвірнянська ЦРЛ» іноземні інструктори міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» провели практичний тренінг

Для медиків КНП «Надвірнянська ЦРЛ» відбувся тренінг щодо надання домедичної та медичної допомоги в надзвичайних станах, зокрема різних типів ураження при застосуванні хімічної зброї, біологічної атаки та їх лікування.

Захід було проведено представниками організації «Лікарі без кордонів». «Лікарі без кордонів» – це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, яка надає безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу населенню, котре постраждало в результаті збройних конфліктів, епідемій, вимушеної міграції, стихійних лих у більш ніж 70 країнах світу.

Закордонними гостями було проведено тренінги, у яких взяли участь лікарі приймальних відділень екстреної медичної допомоги, медсестри. Захід складався з теоретичної та практичної частини. На теоретичній була представлена презентація щодо видів хімічних агентів при застосуванні хімічної атаки.

На практичній частині медики ознайомилися про медичне сортування, в основі якого є необхідність надання екстреної медичної допомоги в максимально короткий термін якомога більшій кількості постраждалих, що мають шанс на виживання. При надзвичайній ситуації з великою кількістю постраждалих завжди необхідно прийняти правильне рішення для визначення пріоритетних завдань, оскільки одночасно надати допомогу всім постраждалим практично нереально. Саме тому для підвищення ефективності лікувально-евакуаційних заходів медичному персоналу, що бере участь у ліквідації медико-санітарних наслідків ситуації, необхідно визначити, яким постраждалим для порятунку життя слід надати допомогу негайно і в якому обсязі; яких постраждалих потрібно евакуювати у найближчий лікувальний заклад та в яку чергу; яких постраждалих слід евакуювати у спеціалізований центр для подальшої оцінки тяжкості їх стану та лікування в умовах спеціалізованого стаціонару; які постраждалі на даний час потребують лише амбулаторно-поліклінічного обслуговування.

Крім того медики іноземних країн поспілкувалися з керівництвом району та міста, зазначивши, що така допомога не остання і вже незабаром вони знов відвідають наш край.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *