Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У межах робочої поїздки на Івано-Франківщину перша леді України Олена Зеленська разом із Світланою Онищук побували на «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську.

За словами Олени Зеленської, це – місце, у якому відчувається потужна енергія: підприємництва, освіти, мистецтва, інновацій. Місце для людей із бажанням створювати… Приклад не просто ревіталізації простору, а розвитку всього міста.

“Колись старий завод у середмісті – нині потужний центр, де органічно переплітаються бізнес, освіта, мистецтво, де живе багато нових креативних ідей. Власне, ці ідеї змогли зі старого занедбаного приміщення створити і розвинути потужний простір. І це – чудовий приклад того, як занедбане і знищене роками перетворити у щось абсолютно нове, повне життя місце”, – поділилася враженнями перша леді України.

Незабаром франківський «Промприлад» ще більше розширить свій простір, а на місці старих цехів з’являться школа нових професій, спортивний центр, фудмаркет із 15 ресторанними концепціями, конференц-зали, фотостудія, зал для занять йогою та сучасним танцем, коворкінг для батьків із дитячою кімнатою, станція сортування, міська читальня та книгарня, альтернативна школа для дітей, готель, хостел-колівінг.

«Промприлад. Реновація” – саме такий приклад, коли старе наповнюється новим змістом і оживає, зруйноване відбудовується ще кращим, інтереси всіх враховані й поєднані, а розвиток доступний для кожного. І це один із головних принципів, за яким має відбудовуватися вся країна», – підсумувала перша леді.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *