Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У минулому році на реалізацію заходів обласної програми підтримки учасників АТО та Революції Гідності було спрямовано 6400000 гривеньНа реалізацію заходів комплексної обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадянського протесту у період із 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року та учасників АТО впродовж 2015 року з обласного бюджету було спрямовано 6 400 000 гривень.

Про це під час наради щодо виконання обласної програми підтримки сімей загиблих під час АТО та подій Революції Гідності  під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба поінформувала директор департаменту соціальної політики ОДА Леся Бурдяк.

 Зокрема, посадовець прозвітувала щодо надання матеріальної допомоги семи сім’ям загиблих учасників Революції Гідності до роковин трагедій виділено 94 тис. 500 гривень.  Окрім того,  100000 гривень були спрямовані на оздоровлення учасників масових акцій протесту у санаторно-курортних закладах області та за її межами. У рамках програми було придбано 10 путівок у клінічний санаторій «Карпати».

«Сім’ям загиблих прикарпатських учасників Антитерористичної операції за 2015 рік виплачено 3 232400 гривень, зокрема, надано допомогу 54 родинам», – повідомила Леся Бурдяк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *