Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірнянському районі виконуються завдання Президента України

     В рамках виконання завдань Президента України щодо залучення громад до вирішення питань соціально-економічного розвитку територій перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко разом з  представниками  районних ЗМІ здійснили виїзди в населені пункти району. Під час зустрічі громадськості сіл запропоновано активно долучатися та брати участь у реалізації різноманітних проектів.
     Одним з прикладів тісної співпраці між громадою та владою є реалізація в  селищі Ланчин Надвірнянського району обласного проекту «Повноцінне харчування – запорука здорового покоління». Відповідно до даного проекту в цьому селищі  проводиться  будівництво їдальні та введено в експлуатацію теплі туалети в середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. В селі Перерісль побудовано для місцевої футбольної команди приміщення роздягальні, загальна вартість будівництва 75тис.грн., 10тис.грн. виділено з районного бюджету.
     Як зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Калічко, поглиблення партнерських відносин виконавчої влади та місцевого самоврядування повинно відбуватися на взаємних засадах. «Виконання завдань Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону є основною метою районної влади. Сьогодні ми докладаємо максимум зусиль для підвищення рівня соціально-економічного розвитку населених пунктів та втілення в життя запланованих програм»,- додав Володимир Калічко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *