Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірнянському районному центрі зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій


   «Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості

 є забезпечення ефективної взаємодії з роботодавцями».
 


   «Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості

 є забезпечення ефективної взаємодії з роботодавцями».
 
Державна служба зайнятості – провідна установа соціального захисту населення від безробіття, особливо в період фінансово-економічної кризи. Виходячи на якісно вищий рівень надання соціальних послуг, служба зайнятості використовує різні форми співпраці з працедавцями, одним із яких є проведення міні-ярмарків вакансій. З цією метою, Надвірнянський районний центр зайнятості провів 20 червня 2013 року чергових захід, спрямований на підвищення рівня працевлаштування незайнятого населення.
Основна мета заходу – допомогти безробітним зорієнтуватися на ринку праці. Представники  від роботодавців запропонували вакантні та робочі місця за професією продавець продовольчих товарів та економіст, ознайомили присутніх з умовами праці та заробітною платою. Безробітні зацікавились не тільки розміром заробітної плати, можливостями проходження стажування на робочому місці.
 Ольга Хантіль – провідний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями розповіла про стан ринку праці Надвірнянщини, наголосивши, що без активної участі роботодавців та їх підтримки неможливо якісно вирішити проблеми працевлаштування незайнятого населення, організацію професійного навчання.
Після презентацій кожен бажаючий мав змогу індивідуально поспілкуватись з роботодавцями, заповнити анкети та домовитись про співбесіду.
 Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук наголосила, що сьогоднішній захід – реальна можливість працевлаштуватися.
Представник приватного підприємства, яка була запрошена на міні-ярмарку зазначила, що співпраця зі службою зайнятості  є дуже важливою щодо питання підбору працівників, кадрів. Це відчутна для них допомога з боку служби зайнятості.
Завдяки проведенню таких інформаційних масових заходів, як міні-ярмарка вакансій досягається головна мета – максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *