Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній пройшов чемпіонат області з боротьби самбо

21-22 січня у м. Надвірна у залі боротьби спорткомплексу «Нафтохімік Прикарпаття» проводився відкритий чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків і дівчат та юніорів, юніорок. У змаганнях взяли участь майже 170 спортсменів із м. Івано-Франківська, Надвірнянського, Тисменицького, Рожнятівського, Косівського, Калуського та Коломийського районів, а також збірна команда м. Одеси, яка набрала 325 очок та посіла 6 місце у віковій категорії «юнаки».

За результатами змагань у загальнокомандному заліку у віковій категорії «юнаки» перше місце посіла команда Надвірнянського району набравши 1303 очок, друге місце здобула команда м. Івано-Франківська (915 очок) та на третьому місці – команда Тисменицького району (655 очок).

У віковій категорії «юніори» перемогу святкувала також команда із Надвірнянського району (1275 очок), друге місце знову ж посіла команда  м. Івано-Франківська (660 очок), третьою була команда Тисменицького району (605 очок).

Відбулася нарада із тренерами, на якій були сформовані збірні команди області у вікових категоріях  «юнаки» та «юніори», які представлятимуть Прикарпаття на змаганнях всеукраїнського рівня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *