Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній відбулися змагання серед дітей в рамках акції “Спортивна зима”

 

 
19 лютого в м. Надвірній в спортзалі школи-інтернату І-Ш ступенів Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах молоді і спорту Надвірнянської райдержадміністрації були проведені спортивні змагання в рамках акції «Спортивна зима» серед дітей-вихованців школи-інтернату: сиріт, напівсиріт та дітей з проблемних сімей.
На  урочистому відкритті учасників змагань привітав директор Івано-Франківського ОЦФЗН «Спорт для всіх» Святослав Бойко, заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Назарій Павлів та в.о. начальника відділу у справах молоді і спорту Надвірнянської райдержадміністрації Наталія Грицюк .
     
«Незважаючи на складу ситуацію в державі дітки повинні активно займатися спортом, щоб позбуватися шкідливих звичок», – зауважив  Святослав Бойко.  
Програма  змагання включала в себе різноманітні спортивні естафети та конкурси. Участь у змаганнях взяли дві команди «Акула» та «Лев» понад 50 дітей. За результатами змагань у запеклій боротьбі в спортивних естафетах перемогла команда «Акула». Учасники спортивних  змагання нагороджені грамотами, спортивним інвентарем та шкільним приладдям. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *