Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній відбувся флешмоб “Повертайся живим!”

 

 

Український державний центр позашкільної освіти, Департамент освіти і науки КМДА разом з лідерами самоврядування всіх шкіл міста Києва організували дуже важливу справу – флешмоб "Повертайся живим!". Працівники Надвірнянського центру дитячої творчості відділу освіти РДА разом з учнівською організацією «Школа лідерів» вирішили підтримати  патріотичну акцію учнівської молоді спрямовану на підтримку українського війська. Сьогодні на майдані Шевченка в Надвірній відбувсямузичний флешмоб "Повертайся живим!" участь в якомувзяли  по 5 учнів з кожної школи району.Всього на майдані зібралося понад 200 літей.  Постановкою танцю займалася Надія Карпова.
 
Директор Надвірнянського центру дитячої творчості Руслана  Калин запропонувала приєднатись до акції іншим позашкільним закладам освіти і повідомила, що також зініційовано збір коштів для закупівлі теплих речей  військовослужбовцям. 

Лунали патріотичні вигуки: «Слава Україні! – Героям слава!», «Україна понад усе», «Слава нації – смерть ворогам!» Молодь, котра вийшла, показала, що любить свою країну!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *