Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній відбувся семінар з керівниками апаратів райдержадміністрацій області

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько взяв участь у виїзній нараді з керівниками апаратів райдержадміністрацій області.
Учасники наради ознайомились з роботою управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління надання адміністративних послуг райдержадміністрації.
Розпочинаючи роботу семінару, керівник апарату ОДА Роман Маланій наголосив на тому, що об’єктивна необхідність проведення цього семінару зумовлена сучасними викликами, адже нині в нашій країні проходить період реформ та приймається багато нових законопроектів. Тому важливим на сьогодні є обговорити та засвоїти всі актуальні зміни в законодавстві для подальшої ефективної роботи.
Начальник відділу управління персоналом апарату облдержадміністрації Анатолій Мельничук ознайомив присутніх з порядком призначення заступників голів райдержадміністрації.
Також начальник відділу контролю апарату облдержадміністрації Марина Керська довела до відома питання про організацію контролю за виконанням документів та організацію внутрішнього контролю в райдержадміністраціях.
На завершення Роман Маланій подякував усім учасникам засідання за проведену роботу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *