Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній відкрили відділення реабілітації та відновлювальної медицини

У КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня»  відбулося відкриття оновлених палат та реабілітаційного залу.  Тут надаватимуть близько 50 різних медичних послуг. Фахівці допомагатимуть військовим, так і жителям району та області. Адже, реабілітація для наших захисників надважлива складова лікування, без якої неможливе повернення людини до повноцінного життя.

На реорганізацію цього відділення було витрачено 2.5 млн грн  на проведення ремонтних робіт, ще 3 млн грн були освоєні з місцевого бюджету, власних коштів та коштів благодійних організацій на обладнання.

Долучилися до заходу голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, народні депутати України Едуард Прощук та Василь Вірастюк, начальник Надвірнянської РВА Володимир Пасько.

З вітальним словом під час відкриття до присутніх звернувся начальник районної військової адміністрації Володимир Пасько:

–  У відділенні, яке сьогодні відкриваємо, створені належні умови для наших військовослужбовців. Тут вони отримують якісну медичну допомогу. Велика подяка лікарям та персоналу за те, що вони щоденно лікують наших Героїв, допомагають їм відновлювати здоров’я. Також дякую усім хто доклав максимум зусиль для реалізації цього проєкту, адже разом ми – непереможні.

Стаціонарна реабілітаційна допомога розпочне свою роботу з 1 квітня 2023 року на базі колишнього неврологічного відділення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *