Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній відзначили 33-у річницю ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня минає 33-й рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Відтак, сьогодні у Надвірній відбулись заходи з нагоди відзначення роковин Чорнобильської трагедії.
Керівництво району та міста представники районної спілки «Чорнобиль» біля пам’ятного знаку «Героям – чорнобильцям» поклали квіти. Священики відправили чин панахиди за жертвами аварії на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув.
За значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, самовідданість, професіоналізм та з нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС відзнаки «За заслуги перед Надвірянщиною» вручено учасникам ліквідації на ЧАЕС Миколі Михайлюку та Богдану Нагорняку. Подякою районної ради нагороджено Петра Михайлюка, Михайла Мироняка, Олексія Садрука та Марію Юрчило.
У подарунок для присутніх прозвучали вірші про Чорнобильську трагедію.
Варто зазначити, що в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 287 осіб, які мають право і користуються пільгами. За перший квартал цього року пільговим категоріям ліквідаторів на ЧАЕС надано допомог, пільг та проведено виплат на загальну суму 159 тис. грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *