Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній вшанували надвірнянців, котрі загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, вшановують нині в Україні. Пам’ятні заходи відбулися й на Надвірнянщині.

На майдані Шевченка щоби віддати данину пам’яті полеглим зібралися керівники району та міста, духовенство, родини загиблих Героїв, представники правоохоронних органів, військові. Для відзначення Дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме 29 серпня, оскільки цей день приурочили подіям на Сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат. У соняшникових полях від підступних дій ворога гинули наші Герої.
Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих, котрі, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. Священики відправили панахиду за полеглими Героями.
Начальник районної військової адміністрації Володимир Пасько, заступник голови районної ради Іван Жигалюк, міський голова Зіновій Андрійович та військові поклали лампадки до меморіальної дошки полеглим захисникам.
Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом.
Вічна пам’ять!?

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *