Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній запрацював безбар’єрний гінекологічний кабінет

Уконсультативно-діагностичному центрі КНП «Надвірнянська ЦРЛ» почав функціонувати гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. Це медичний простір, де кожна жінка може отримати комплексну медичну допомогу в комфортних умовах відповідно до її потреб. У кабінеті є все необхідне для роботи медичного персоналу та надання якісних гінекологічних послуг усім пацієнткам, у тому числі з обмеженими можливостями та порушеннями опорно-рухового апарату.

Окрім нових меблів, освітлювальних приладів, комп’ютерного комплексу та нового набору гінекологічного інструментарію, особливістю гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу полягає в наявності гінекологічного крісла з регулюванням висоти, спеціальних опор-поручнів, підіймального пристрою та достатнього місця для маневрів на кріслі колісному.

Важливо, що значно поліпшені умови та доступність щодо проведення відповідних досліджень. Послуги надаються на безоплатній основі жінкам і дівчатам, які опинилися у складних життєжвих обставинах, ВПО-жінкам, а також, жінкам які постраждали від сексуального насильства, зокрема, в умовах воєнного конфлікту.

Медичний персонал цього гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу проходив спеціальну підготовку щодо допомогти пацієнткам з обмеженими можливостями.

Цей кабінет у Надвірній обладнаний за підтримки Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», у рамках заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *