Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній запрацював медичний центр «Лічниця святого Шарбеля»

У Надвірній при благодійній організації «Карітас» УГКЦ запрацював медичний центр «Лічниця святого Шарбеля». Він покликаний допомагати дорослим і дітям з числа соціально незахищених верств населення, внутрішньо переміщених осіб, маломобільних та людей з інвалідністю.

На відкриття центру завітав начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Петро Хмельовський.

«Ми щиро радіємо, що ідею створення та відкриття безплатної клініки вдалося втілити в життя, адже це надпотрібний заклад, в якому надаватимуть первинну медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам та людям, які потребують постійного стороннього догляду (люди літнього віку та особи з інвалідністю). Дякую команді БФ “Карітас-Надвірна” за вашу активну громадську позицію та почуття соціальної відповідальності за долю нашого суспільства. Ваша самовіддача та шанс на порятунок хоча б однієї душі, роблять цей світ добрішим. Тож нехай в наших з вами серцях завжди палає вогонь доброти й людяності», – зазначив Петро Хмельовський.

У медичному центрі працюватиме лабораторія, проводитимуть ультразвукову діагностику. Одним з найважливіших напрямків діяльності будуть виїзні медичні консультації. Також є послуги клінічного психолога. Цей проект вдалося реалізувати за підтримки міжнародної організації з Нідерландів Cordaid.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *