Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній запрацював ще один прихисток для внутрішньо переміщених людей

У Надвірній відкрили черговий прихисток для внутрішньо переміщених осіб, де можуть проживати 21 людина.

Новий шелтер – це відремонтована двоповерхова будівля з опаленням, пожежною сигналізацією, кухнею, санвузлами та комфортними кімнатами. Також проведено інтернет та облаштовано укриття і здійснено благоустрій території. Будинок розміщений по вулиці Мазепи, 57.

Реконструкцію та капітальний ремонт у приміщеннях зробили за кошти донорів та міського бюджету. Загальна вартість реконструкції – 5 909 004 гривень. Із побутовою технікою допомогли ПРООН.
У відкритті взяли участь заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, керівництво районної військової адміністрації, районної та міської рад, представники благодійних організацій, внутрішньо переміщені особи, які відтепер тут проживатимуть. Священослужителі о.Андрій Бакота і о.Олег Траско здійснили чин освячення приміщення.
«Дякую всім, хто доклався, щоб цей новий прихисток відкрився. Цей заклад однозначно задає нові стандарти у розвитку шелтерів, і ми дуже сподіваємося, що він стане важливим місцем для наших гостей, які тут проживатимуть», – зазначив начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *