Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірнянській РВА відбулася робоча нарада з горловами територіальних громад району

Сьогодні під керівництвом начальника районної військової адміністрації Петра Хмельовського відбулась чергова нарада з головами територіальних громад.
Під час наради обговорили стан виконання Меморандуму про співпрацю з Координаційною радою волонтерських організацій Надвірнянського району. Завдяки співпраці вдалося поєднати зусилля та можливості райдержадміністрації, керівництва громад району та волонтерської спільноти та дозволило досягти більш ефективних результатів у роботі на Перемогу.
За словами голови Координаційної ради волонтерських організацій Володимира Поповича щотижня на передову відправляється тонни гуманітарної допомоги. За останні два місяці українські захисники отримали 8 автомобілів. Фондом запущено процес виготовлення евакуаційних возиків. Це дає можливість оперативно евакуйовувати поранених військовослужбовців з поля бою та перевезення бойових комплектів. Більше 10 возиків вже на фронті, ще 5 чекають свої черги. Кожного дня, кожної години триває активна допомога українському війську. У свою чергу Петро Хмельовський закликав голів ТГ затвердити у своїх громадах програми підтримки волонтерства та посприяти у закупівлі засобів РЕБ.

Окрім того на нараді розглянуто питання проведення заходів з мобілізації на території району. Наголошено присутнім про необхідність систематичної, постійної співпраці між органами місцевого самоврядування і Надвірянським РТЦК та СП щодо оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних та безумовному виконанні територіальними громадами законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.
«Два роки повномасштабної війни на території України. Наша держава ефективно стримує агресію росії, а наші захисники дають гідну відсіч ворогу. Але щоб перемогти, маємо робити все можливе для підтримки української армії» – зазначив керівник району.

Продовжуємо підтримувати ЗСУ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *