Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірнянській РВА відбулося чергове засідання оперативного штабу

У Надвірнянській РВА відбулося чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянсмького району.
На порядку денному стояли питання: виконання планових завдань щодо поставки техніки та мобілізації для забезпечення потреб Збройних Сил України, дотримання громадського порядку та законності на території району, закупівля зимового одягу для військових підрозділу тероборони, які зараз боронять нашу державу.

Правоохоронні органи району спільними зусиллями працюють для збереження громадського порядку та законності. Керівники відповідних установ доповіли, що ситуація контрольована та стабільна.
Ще однією задачею є мобілізація військовозобов’язаних для поповнення лав ЗСУ. Начальник Надвірнянського РТЦК та СП Володимир Козак нагадав, що не всі, хто отримав повістки, будуть мобілізовані. Спочатку буде відбуватись звірка інформації, потім – медкомісія, за результатом якої буде прийняте рішення щодо мобілізації.
Начальник районної військової адміністрації Володимир Пасько подякував всім присутнім за роботу у важкий для країни час.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *