Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірняській РВА провели зустріч підприємців та місцевої влади щодо подальших дій в умовах воєнного стану

У Надвірнянській РВА відбулось засідання координаційної Ради підприємців з керівництвом районної військової адміністрації та Надвірнянської ТГ. Обговорювали питання гуманітарної допомоги для військових, а також окреслили подальші дії в умовах воєнного стану.
Захід розпочав голова районної військової адміністрації Володимир Пасько, який висловив щирі слова подяки всім присутнім в залі. Оскільки з перших днів війни підприємці району об’єднались і спільними зусиллями підтримали Збройні Сили України.
У зв’язку із постійними бойовими діями на території України постала гостра потреба у безперервному забезпеченні військових транспортними засобами та всім необхідним на передову.

За рахунок коштів фонду підприємців району за період з 05.05 по 24.06 українських бійців підтримали на суму: 1076150 грн, 22400 доларів США та 1700 євро.
Від сьогодні перемовини, щодо підтримки Збройних Сил України керівництво військової адміністрації проводитиме з великим бізнесом. Про це заявив, голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько.

Волонтерська допомога підприємців для ЗСУ триватиме і надалі! Це дозволить забезпечити армію та людей усім необхідним для перемоги й збереження людських життів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *