Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У подоланні наслідків природної стихії маємо тісну взаємодію усіх органів влади і спеціалізованих служб

Упродовж останніх кількох днів на території району не припиняються проливні дощі. У шести селах району, зокрема, Гвізд, Молодків, Битків, Пнів та Пасічна негода спричинила значні підтоплення кількох тисяч домогосподарств, руйнування автомобільних доріг та мостів, пошкодження газопроводу розподільчого газопроводу середнього тиску діам. 108 мм внаслідок чого призупинено газопостачання 453 абонентам.
Про це сьогодні йшлося під час засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів РДА та спеціалізованих служб.
Зазначалося, що на сьогодні в районі підтоплено 1516 домоволодінь, пошкоджено три мости обласного значення та чотири мости місцевого значення. Станом на 15.00 год. електропостачання відновлене всіх населених пунктах району.
На місцях підтоплення цілодобово працюють рятувальні бригади, надається допомога із відкачування води, відселення жителів, укріплення дамб на річках. За участю представників органів місцевого самоврядування створені комісії для надання фахової допомоги у подоланні наслідків стихії.
Слід додати, що за прогнозами синоптиків, можливе продовження випадання інтенсивних опадів у вигляді дощу. Також очікують підняття рівня води у річці Дністер на 2-3 метри.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *