Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У потенційній Делятинській ОТГ проведено роз’яснювальну роботу

У селі Чорні Ослави потенційної Делятинської ОТГ Надвірнянського району Івано-Франківської області відбувся схід села, у якому в рамках акції «Децентралізаційний марафон» взяли участь регіональні консультанти з правових і фінансових питань (проект «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Марія Баран і Юрій Стефанчук відповідно.

Нагадаємо, що згідно з Перспективним планом формування територіальних громад Івано-Франківської області до потенційної Делятинської ОТГ належать смт. Делятин, села Білі Ослави, Чорні Ослави, Чорний Потік і Заріччя.

Виступаючи перед громадою, Марія Баран розповіла про переваги об’єднання громад загалом, а також про те, які преференції матиме Делятиська ОТГ в разі об’єднання. Консультанти дали відповіді на низку запитань, які ставили люди, зокрема щодо функціонування бюджетних установ, наповнення бюджету, формування структури апарату ОТГ, вибори старост, потребу написання статуту громади тощо. Марія Баран, відповідаючи на запитання про перспективу розвитку села Чорні Ослави, наголосила: «З огляду на те, що Чорні Ослави за 2015 рік мали надходження до бюджету лише 90 тис., об’єднання з селищем Делятином дасть їм можливість стати на шлях розвитку». А ще консультант запевнила, що Делятинська ОТГ в разі об’єднання зможе отримати чималу інфраструктурну субвенцію.

Нагадаємо, аналогічний захід відбувся в селі Білі Ослави потенційної Делятинської ОТГ минулого тижня. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *