Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Прикарпатському університеті провели День кар’єри ЄС

21 травня на базі Інформаційного центру Європейського Союзу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшов «День кар’єри ЄС». Захід є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство».
«Такий захід проходить у 15-ти містах нашої країни. Ці міста обиралися на конкурсній основі. Ми вже другий рік поспіль отримали право проводити «День кар’єри». Приурочили захід відзначенню Дня Європи в Україні. Його метою є ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України», – зазначила директор Інформаційного центру ЄС Прикарпатського університету Наталія Марчук.

Програма «Дня кар’єри ЄС» складалася з двох частин: тренінгової та презентації наявних вакансій від роботодавців Івано-Франківської області. Під час панельної дискусії учасники заходу обговорили професії майбутнього і виклики сучасного ринку праці.

У ході тренінгів студенти також дізналися як отримати стипендію на навчання за кордоном за програмою Європейського Союзу «Еразмус+». Тематика тренінгів стосувалася і питань працевлаштування, зокрема, критеріїв відбору на роботу, особливостей подачі заявки та проходження співбесіди з роботодавцями.

Завершився «День кар’єри ЄС» презентацією компаній, підприємств, проектів, де роботодавці пропонували студентам свої можливості працевлаштування, а молоді люди, своєю чергою, мали нагоду знайти перспективні вакансії, стажування. Зокрема, свої послуги майбутнім фахівцям презентували рекрутингова компанія А Простір, ІТ-компанія ZoomSupport, будівельна компанія «Вертикаль», ДП «Виробниче об’єднання «Карпати», компанія «Нова Пошта», ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ», міжнародна студентська організація AIESEC, курси вивчення іноземних мов та інші.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *