Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Прикарпатському військовому ліцеї відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

Вчора, 6 грудня,  у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України. З професійним святом ліцеїстів та військовослужбовців привітав голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.

“День Збройних Сил України – це особливе державне свято. Це день відважних, завдяки незламному духу яких  Україна є суверенною незалежною державою. І це – день пам’яті сміливих та мужніх воїнів, які віддали своє життя за нашу державу. За останні роки наша армія зміцніла та стала дієздатною та ефективною, піднялась на міжнародний рівен. Честь та гідність стали основою в роботі Збройних Сил України. Ми гордимося нашими військовими. Дякуємо за віддану службу, мужність та професіоналізм. Віримо в перемогу та просимо в Бога про допомогу в нашій боротьбі за щасливе життя. Вітаємо сьогодні також ліцеїстів, які опановують нелегку майстерність військової справи! Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Бажаю військовослужбовцям Збройних Сил України міцного здоров’я, славних перемог, добробуту і родинного тепла. Завжди щасливо повертайтеся додому! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!”, – звернувся до військових голова РДА.

Найкращих ліцеїстів, педагогів та вихователів було нагороджено пам’ятними відзнаками «30 років Збройним Силам України» та грамотами.

Також в  межах святкування тижня Збройних Сил України керівництво області, району та міста привітали військовослужбовців Делятинської військової частини А1807.

Голова РДА Володимир Пасько спільно з заступником голови ОДА Богданом Футерком, головою районної ради Олександром Кенізом та міським головою Надвірнянської ТГ Зіновієм Андрійовичем під час урочистостей нагородили особовий склад військової частини  відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *