Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У районі готуються до Дня Соборності України

     

     
   На виконання Указу Президента України Петра Порошенка, розпорядження голови ОДА Олега Гончарука "Про відзначення Дня Соборності України" 15 січня перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Крицький провів нараду щодо  організації та проведення в районі урочистостей з нагоди відзначення Дня Соборності України за участі заступника голови районної ради Івана Степника, міського голови Зіновія Андрійовича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, ЗМІ,  громадських об’єднань району.

       В ході наради було вирішено 22 січня встановити Державний Прапор на будівлях держустанов, підприємств, організацій, о 14.00 год. провести в районному будинку культури урочистості з нагоди Дня Соборності України за участю депутатів всіх рівнів, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій, політичних партій,  покладання квітів до могили Борцям за волю України та до меморіальної дошки Героям Небесної сотні.  У загальноосвітніх навчальних закладах, закладах культури організувати документальні фотовиставки, експозиції та інші просвітницькі заходи з нагоди Дня Соборності України, звернутися до традиційних релігійних конфесій з пропозицією провести з нагоди визначної дати Молитву за Україну. Були враховані побажання громадськості щодо організації урочистостей.

        Також на даній нараді присутні обговорили питання організації вшанування 70-ї річниці з Дня загибелі бійців сотні "Чайки" УПА в с. Верхній Майдан. За присутності сільського голови Михайла Колинецького та пароха села о. Михайла Федоріва вирішено провести пам'ятні заходи 1 лютого о 12.30 год. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *