Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У рамках Національної програми «Велике будівництво» в ІФНТУНГ відкрили легкоатлетичний манеж

Сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося урочисте відкриття легкоатлетичного манежу, реконструйованого в рамках Національної програми «Велике будівництво», на яке завітала т.в.о. голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик.

Вітаючи керівництво і студентську молодь університету, Марія Савка зазначила, що основним завданням для будь якої влади є створення комфортних і безпечних умов життя людей. Причому це стосується абсолютно усіх аспектів життєдіяльності.

«Освіта, фізична культура і, звичайно, спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя і соціального розвитку молоді. Проте в Україні і в області ці галузі довгий час були обділені увагою з боку влади, – підкреслила управлінець. – Національна програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» – це та ініціатива, яка дала нове дихання цим галузям, та створила умови для розвитку наших дітей».

Додамо, що у 2020 році спорткомплекс імені А. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу було включено для участі у програмі Президента «Велике будівництво». Під час робіт капітально відремонтовано легкоатлетичний манеж із прилеглими приміщеннями, облаштовано футбольне поле, закуплено та змонтовано спортивне обладнання. Загальна вартість проекту склала майже 30 мільйонів гривень. Це – кошти із Державного фонду регіонального розвитку – 24,85 млн грн; кошти місцевого бюджету – 1,5 млн грн; власні кошти університету – 3,6 млн грн.

До спорткомплексу входять: легкоатлетичний стадіон; п’ять спортивних залів, які відповідають вимогам проведення всеукраїнських змагань; 25-метровий плавальний басейн; легкоатлетичний манеж; тренажерний зал; зал для настільного тенісу; зал, пристосований для спортсменів із проблемами опорно-рухового апарату; футбольне поле; чотири спортивних майданчики; сауна, масажний кабінет та кабінет лікарського контролю.

Реконструйований легкоатлетичний манеж дасть можливість спортсменам, які займаються бігом на короткі дистанції (спринт), бар’єрним бігом, стрибками в довжину та потрійними стрибками, тренуватися в осінньо-зимовий період, що відповідно сприятиме більш якісно здійснювати підготовку до всеукраїнських та міжнародних змагань.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *