Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У рамках програми Президента України «Зелена країна» восени на Прикарпатті висадили майже два мільйони дерев

Цієї осені державні лісогосподарські підприємства і установи спільно із представниками влади та громадськості області активно долучилися до реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна». Так, на площі понад 412 гектарів вони висадили 1 мільйон 720 тисяч саджанців дерев різних порід. Загалом до висаджування дерев долучилися понад п’ять з половиною тисяч людей.

Про це сьогодні під час щотижневої наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій та територіальних громад краю розповів в.о. начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Ярошик.

За його словами, державними лісогосподарськими підприємствами і установою, які координуються обласним управлінням лісового та мисливського господарства, було висаджено 1 538 536 одиниць дерев на загальній площі 358,6 га.

Разом іншими лісокористувачами області (установами природозаповідного фонду, а також лісогосподарськими підприємствами) висаджено понад 180 тисяч дерев на загальній площі  54,3 га.

«Задля заліснення території області та поповнення лісового фонду навесні наступного року заплановано провести висаджування дерев у кількості 2 мільйони 743 тисячі дерев, – зазначив Олег Ярошик. – Підприємства управління повністю забезпечені у достатній кількості необхідним садивним матеріалом. Наразі вишукуються вільні площі для висаджування дерев».

На переконання Світлани Онищук, реалізація програми «Зелена країна» дає можливість не лише збільшувати площу зелених насаджень, а й значною мірою покращувати екологічну ситуації в області, що є надзвичайно важливим в умовах сьогодення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *