Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У рамках Проекту «Підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні» в Івано-Франківську провели регіональну інформаційну зустріч «Функціональна децентралізація в Україні»


За словами організаторів панельної дискусії, її метою став обмін думками з аудиторією щодо актуальних питань процесів реформування місцевого самоврядування та децентралізації в Україні.


За словами організаторів панельної дискусії, її метою став обмін думками з аудиторією щодо актуальних питань процесів реформування місцевого самоврядування та децентралізації в Україні.

Як зазначалося, подібні зустрічі відбуваються у різних містах держави, а їхнім задумом є пошук активних та ініціативних людей, які можуть формувати громадську думку та створити тло для унеможливлення повернення до попереднього адміністративно-територіального устрою.

Захід розпочався у форматі «відкритого мікрофону», під час якого присутні мали змогу поділитися думками, власним досвідом та пропозиціями щодо реформи місцевого самоврядування. Участь у тематичній дискусії взяв керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк, представники органів місцевого самоврядування, громадськість області. Модератором програми спілкування виступила журналіст Анна Безулик.

Зауважимо, що під час панельної дискусії  учасників найбільше цікавили питання, пов’язані з механізмом фінансування закладів соціальної сфери опісля проведеної реформи, труднощами, які виникають під час процесу утворення громад, перевагами, які матимуть об’єднані територіальні громади після 25 жовтня.

Варто зазначити, що найбільш активними були голови сільських та селищних рад області. Вони, зокрема, говорили, що прийняття рішень щодо об’єднання громад відбудеться тоді, коли люди отримають позитивні зміни в результаті проведеної реформи. Основні засади та принципи, які лягли в основу змін до Конституції України, презентували доповідачі дискусії, зокрема, директор з наук та розвитку Інституту громадянського суспільства  Анатолій Ткачук і директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *