Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У серпні стартує Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок»

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.
Захід проводиться з метою надання дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.
Працівники служби у справах дітей Надвірнянської РДА проводитимуть обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, та вживатимуть відповідні заходи.
У разі виявлення дітей, не охоплених навчанням, або з вини батьків діти не здобувають освіту, вживатимуться заходи щодо влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей. З метою надання методичних рекомендацій щодо соціального захисту дітей, вжиття заходів при систематичних пропусках занять учнями, перевірятиметься стан виховної роботи у навчально-виховних закладах міста.
Мета такого заходу – не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й популяризація основних напрямків діяльності служби у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей щодо захисту прав дітей.
 
 
Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.
У разі виявлення дітей, які не приступили до навчання або дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо негайно інформувати  службу у справах дітей райдержадміністрації за адресою м. Надвірна, майдан Шевченка, 33,  або за тел. (03475)2-91-74.

В. о. начальника служби
у справах дітей                                                                                                              Тетяна Вадюк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *