Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У школах району лунає перший дзвоник

    1 вересня у районі відсвяткували свято першого дзвоника – День знань, який відкриває світ пізнання. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.В цей день керівництво райдержадміністрації розділило радість свята з учнями загальноосвітніх шкіл району.
     В цей день  в Делятинському НВК свято Першого дзвоника пройшлов патріотичному дусі. На святі були присутні діти, батьки, вчителі, голова райдержадміністрації Михайло Іваночко та помічник голови РДА Іван Бурій. Святкування розпочалося з традиційного звучання гімну України. Вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні та тих,  хто загину в південно – східних областях України. З Божим благословенням до присутніх звернувся о. Петро. Урочисту лінійку присвячену Дню знань продовжив директор школи Василь Лей’бюк.  У своєму звернені  побажав всім учням, батькам, вчителям  міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Школярам терпіння, наполегливості та наснаги, закликав постійно відстоювати честь і гідність рідної школи, побажав мирного неба над головою.Також вітання лунали від голови РДА Михайла Іваночка.З вітальним словом виступили першокласники. Одинадцятикласники закликали  першокласників  гордитись тим що вони є українцями, подарували Символ незалежності України, символ звитяги та патріотизму – Державний прапор України. Закінчилось святкування гімном України і молитвою за успішний початок і кінець навчання.
       Голова райдержадміністрації Михайло Іваночко не зміг оминути своїм візитом  Ланчинську ЗОШ І-ІІ ступенів. 
      «Сьогодні Ваше свято – свято першого вересня. Діточки, де б ви не були, щоб ви не робили, ви повинні пам’ятати цей перший дзвоник  і ту вишиванку, що дала вам мати, ви повинні пам’ятати, що ви є українці. Де б ви не були ви повинні відстоювати прапор, тризуб, гімн. Ви повинні пам’ятати, що ви українці і цим пишатися. Бажаю Вам піти в країну знань і відкрити нові сторінки історії української держави» – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації.
Завершив свій виступ словами Романа Шухевича «Наші діти повинні вчитися» та закликав прислухатися слів Тараса Шевченка «Учітеся, брати мої. Учітесь,читайте. І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.»
       По закінченню урочистостей в школі пролунав шкільний дзвінок і діти вирушили в дорогу знань на свій перший урок. Відпочивших і засмаглих учнів, було запрошено в затишні навчальні класи де вони знову зустрілися зі своїми друзями і мали змогу поділитися враженнями про проведені літні канікули.
          На свято першого дзвоника до Битківської школи І-ІІІ ступенів №1 завітав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, який привітав всіх присутніх з Першим дзвоником, зазначивши: « Цей день є надзвичайно важливим  для всіх присутніх на цій святковій лінійці. Першокласники вступають у новий, ще невідомий їм світ, старшокласники після літніх канікул приступають до навчання. Для випускників цей навчальний рік визначить їх майбутнє. Для вчителів та батьків настає новий етап клопотів та трудових буднів. Зрештою, обов’язок кожного учня – вчитися.Сучасний світ влаштований так, що місця під сонцем часто здобувають не силою та кулаками, а знаннями та розумом».
    Андрій Крицький також повідомив, що райдержадміністрація передає Надвірнянському МНВК легковий автомобіль «Волга», який буде переобладнано для практичного навчання водіїв. Саме битківські старшокласники будуть мати можливість здобувати професію водія та використовуватимуть вказаний автомобіль.
      В школі І-ІІІ ступенів села Гвізд присутніх учнів привітав керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук з початком навчального року та висловив слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Проінформував, що за сприянням керівництва райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації для школи закуплено меблі на суму 32 тис. грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *