У школах району пролунав останній дзвоник
27 травня в школах району відбулось традиційне свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники трохи були сумними: для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Школярів, їх батьків та учителів загальноосвітніх закладів району привітали представники районної влади.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/05/IMG_1499.JPG)
Заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук завітав на свято останнього дзвоника до Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, де привітав школярів та вчителів з закінченням навчального року, а випускникам побажав знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/05/IMG_1516.JPG)
Під час свята Богдан Зеленчук подарував школі спортивний інвентар.
Також нагадаємо, завтра, 28 травня, у навчальних закладах міста та району відбудуться випускні вечори.
Щасливої Вам долі, випускники!
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/05/IMG_1528.JPG)
27 травня в школах району відбулось традиційне свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники трохи були сумними: для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Школярів, їх батьків та учителів загальноосвітніх закладів району привітали представники районної влади.
Щасливої Вам долі, випускники!
0 Коментарі