Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У школах району пролунав перший дзвоник

  
У Надвірнянських школах пролунав перший дзвоник. Учні та вчителі готові до нового навчального року. У закладах зробили ремонти, оновлені класи чекають на школярів. Продзвенів дзвоник і в Надвірнянському фізико-математичному ліцею. Сюди прийшло чимало поважних гостей.

  
У Надвірнянських школах пролунав перший дзвоник. Учні та вчителі готові до нового навчального року. У закладах зробили ремонти, оновлені класи чекають на школярів. Продзвенів дзвоник і в Надвірнянському фізико-математичному ліцею. Сюди прийшло чимало поважних гостей.
 
Виконанням державного гімну України та підняттям синьо-жовтого стяга розпочалося свято першого дзвоника у фізико-математичному ліцеї. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв за Українську державу. Ліцеїстів та педагогів поблагословив священик УГКЦ о. Ігор Шліхутка. Далі вихованців та їх наставників з початком нового навчального року привітав директор ліцею Антон Ревтюк також він подякував представникам влади, меценатам та батьківському комітету за фінансову допомогу у будівництві мансардного поверху в ліцеї.
  
Привітав ліцеїстів та педагогів з Днем знань голова РДА Олександр Кеніз зазначив, – «Усім, хто в цей День прийшов до цього навчального закладу здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.
Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя  будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.

На святі першого дзвоника в ліцеї був присутній і начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, який доручив ліцейській родині свого сина. Головний освітянин району також не оминув увагою здобутки надвірнянських ліцеїстів, які є гордістю всієї України.

Так тримати та досягти ще вищих вершин побажав, колишній випускник ліцею, а зараз депутат Надвірнянської районної ради, голова бюджетної комісії Андрій Карманський. Він кращих ліцеїстів кожного року нагороджує подарунками, пообіцяв винагороду і цього разу.
Привітав вихованців ліцею і секретар Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський. Потім пролунав перший дзвінок і ліцеїсти розійшлися по класах. Навчальний рік стартував. 

Цього ж дня голова райдержадміністрації Олександр Кеніз побував і на святі у Краснянській ЗОШ І-ІІІ ст. Він привітав учнівський, батьківський та педагогічний колективи цього навчального закладу з Днем знань, а також вручив відзнаку Президента України ювілейну медаль  «25 років незалежності України» вчителю Нагорняку Василю Миколайовичу. Участь в урочистих заходах також взяли заступник голови РДА Богдан Зеленчук, депутат обласної ради Юрій Голіней та сільський голова Василь Завальнюк.

  
  

Також заступник голови райдержадміністрації  Богдан Зеленчук побував на першовересневому святі в Надвірнянській ЗОШ №1, який привітав учнівський, педагогічний колективи з початком навчального року та побажав, щоб щасливим, мирним та щедрим на творчі здобутки для вчителів і учнів був новий навчальний рік.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *